O nás | rentodo.sk
Prihlásiť

O nás

Sme tím profesionálov z rôznych odborov poisťovníctva, finančníctva, právnej a technickej asistencie, IT a správy realít. Spojili sme svoje znalosti a skúsenosti, aby sme pre vás vytvorili inovatívny poistný produkt Rentodo, garantujúci systémové riešenie pre vašu prenajatú nehnuteľnosť.

Cieľom Rentoda je záruka bezproblémového vzťahu medzi prenajímateľom a nájomcom. Prenajímateľovi garantujeme pravidelné platby nájomného po celú dobu trvania zmluvy, zaistenie všetkých potrebných opráv a bezodkladné riešenie akýchkoľvek problémov s prenajatou nehnuteľnosťou. Nájomcovi ponúkame asistenčné služby 24/7 po celej SR, poistenie zodpovednosti, straty príjmov a pracovnej neschopnosti. Výsledkom je spokojnosť a istota na oboch stranách.

Tomáš Knebl
konateľ

axa
Garantom poistenia finančnej straty je AXA Assistance Viac
nbs
Spoločnosť rentodo s.r.o. je zapísaná v Registri finančných agentov a finančných poradcov vedenom Národní bankou Slovensko ako finanční sprostredkovateľ z iného členského štátu v zmysle § 11a zákona č. 186/2009 Z. z., o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve, v platnom znení. NBS zároveň vykonáva dohľad nad jej činnosťou.

Rentodo rieši problémy predtým, než sa stanú.

Prenajímatelia sa obávajú neplatičov, nemajú čas riešiť vymáhanie nájmu či technické závady v byte. Nájomca zas trápi časté sťahovanie, vysoké kaucie a neistota v prípade, že prídu o príjem.
relax
Rentodo má ambície celý trh s nájomným bývaním upokojiť, kontroluje platobnú morálku nájomníka, v spolupráci s poisťovňou sa postará o opravy a technické závady v byte a pomáha predchádzať problémom spojeného s nájomným bývaním. So serióznou poisťovňou za chrbtom to z neho robí naozaj podarený produkt, ktorý sa stane pre prenajímateľa aj nájomcu nevyhnutnosťou.
relax

Kontaktujte nás

Odoslaním správy potvrdzujete zoznámenie sa so Zásadami ochrany osobných údajov a súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Upraviť

Táto webová stránka používa súbory cookies

Na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate našu webovú stránku, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne médiá, reklamu a analýzy. Títo partneri môžu tieto informácie kombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré získali v dôsledku vášho používania ich služieb.